SVATBY

Turkovi 2021

Že musí být na svatbě 100 lidí, aby to byla "pořádná" svatba? Vůbec!! Krásné místo, usměvaví novomanželé, parádní počasí a super piknik = všechno co je potřeba...

Fisherovi 2021

První pocovidová svatba v nádherném prostředí zámku v Dětenicích. Krásná rodinná atmosféra a pohodový pár, který se neustále usmívá. Co víc si po takové přestávce ve focení přát?

Andrejka + Petr 2020

Jak to dopadne, když si do poslední chvíle myslíte, že svatbu budete mít venku? Když je to svatba dvou pohodových usměvavých lidí, tak parádně. 

Albrechtovi 2020

Že má Valdštejnská lodžie své kouzlo už jsem věděl. Tentokrát jsem, ale už dopředu počítal s deštivou variantou. Novomanželé ale zvládli objednat i počasí a mezi 6 deštivých dní napasovali jeden krásně prosluněný - ten jejich svatební. 

Míša + Honza 2020

Pro mě první svatba roku 2020 a zároveň poslední svatba "předkoronavirová". A bylo to opravdu těsně. V termínu, ve kterém se měla svatba původně konat, už by to totiž, vzhledem k nařízením vlády, nešlo. Tak snad bude těmhle usměvavým lidičkám přát stejné štěstí i nadále.

Hanča + Vojta - 2019

Nádherná svatba dvou pohodových lidí. Krásné počasí a v blízkosti dvě krásné památky Humprech a Kost.

K + V 2019

Krásný usměvaví pár a Valdštejnská lodžie v Sedličkách u Jičína to je zaručená kombinace.

Jana + Pavel - 2019

Úplně první svatba, na které mi při focení pršelo, ale nutno dodat, že to bylo trochu na přání nevěsty. I fotky v dešti však mají své kouzlo.

Štěpánka a Ondra - 2017

Opět v roli druhého fotografa na svatbě mého kolegy. 

M + K - 2017


Janička + Ondra - 2017

Naprosto pohodová svatba  našich dobrých kamadů a já jsem si ji užil i jako druhý (nebo třetí, možná až čtvrtý) fotograf.

Lenka + Michal - 2016

Tihle dva se za mnou teď už pravidelně vracejí a za chvíli už budou fotky i jejich malé.

Grosmanovi - 2016

Malá ukázka z krásné svatby na Javorském mlýně nedaleko Bělohradu.

Pája + Péťa - 2015

Krásná svatba krásných lidí. To se prostě fotí samo.

Péťa + Aleš - 2014

Svatba doktorky a vášnivého cyklisty? No minimálně ta cyklistika je na fotkách docela znát. Velká pohodička a zábava při focení.

Pavča + Jirka - 2012

Moje druhá nafocená svatba a moc krásný Valdštejn v roli místa obřadu.

Jíťa + Dooma - 2011

Tak tady to všechno začalo. Přišli za mnou moji dobří kamarádi a že prej jim mám nafotit svatbu. No asi bych už to dnes fotil jinak, ale i přesto na ty fotky docela rád koukám.