Cestovatelský BLOG

Vítejte na cestovatelském blogu naší rodiny.
Editorkou této stránky je moje manželka Zuzana Sůvová a hlavními aktéry našich příběhů jsme My a Naše tři malé princezny Sofie, Amélie a Valentýna.
V článcích, které sem budeme postupně doplňovat najdete fotky a příběhy z našich dovolených, ale i praktické rady na ubytování, stravování a hlavně cestování s malými ratolestmi.
Za každý komentář či odezvu budeme velice vděčni.

 

Slovinsko jsme poprvé navštívili v roce 2018 a byli jsme příjemně překvapeni. Nikdy by mě nenapadlo, jak krásná je tam příroda. Letos jsme měli v plánu válecí dovolenou v Chorvatsku, protože holky moc chtěly k moři. Slovinsko je od nás na půl cesty, tak byla zastávka tady alespoň na pár dní jistá. Moře bylo za odměnu, až po naťapání pár kilometrů....

Celou tatínkovu dovolenou jsme strávili doma - rodina, kamarádi, práce. Když se v diáři ukázali 4 volné dny, bylo jasno. Vyrazíme někam společně. Tentokrát padl los na Jižní Čechy.

Krkonoše 2020

10.09.2020

V Krkonoších jsme doma, ale i tady trošku platí "Kovářova kobyla chodí bosa". Výlety u nás zanedbáváme a jezdíme většinou jen na pár oblíbených míst nebo na chatu. Rozhodli jsme se, že si to tu užijeme naplno a ubytujeme se rovnou v horách. V Malé Úpě jsme v roce 2018 bydleli v hotelu a na procházce jsme nakoukli do...

Jeseníky 2020

07.06.2020

Letos byla na červen v plánu dovolená v Norsku. Naše vysněná dovolená, která nám už asi potřetí nevyšla. Bylo to velké zklamání pro celou rodinu, takže bylo jasné, že doma zůstat nemůžeme. Počasí na Tomovu dovolenou nebylo optimální a tak jsem hledala hotel s velkou dětskou herničkou a bazénem. Volba padla na hotel Kamzík v Jeseníkách. Během...

Slovensko 2019

02.06.2019

Dovolená u našich sousedů nikdy nezklame. Na Slovensko jsem začala jezdit až s mým mužem a stále se tam rádi vracíme i s dětmi. Tentokrát jsme měli jen 4 dny na výlety, ale i tak jsme stihly žebříky, vodopády, termální koupaliště, ZOO a TY halušky :)

Slovinsko 2018

15.09.2018

Nikdy by mě samotnou nenapadlo jet do Slovinska. Tom na mě chvíli zíral, když jsem mu oznámila, že bych letos chtěla změnu, ale pak jsem mu ukázala proč. Zaujaly mě fotky a itinerář jedné maminky, která taky cestuje s dětmi (na instagramu jako mamanacestach). A plán byl na světě :)

Když budete mít nějaký dotaz nebo budete potřebovat poradit, tak nám napište. 

A jestli nám chcete nějaký článek pochválit, tak budeme taky rádi....:D